Hakkımızda
loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Teknolojiye paralel olarak hızla ilerleyen İnternet,bugün geniş kitleler tarafından kullanılan en önemli iletişim araçları ,kurumların ve firmaların en büyük ihtiyacı haline gelmiştir. Özellikle askeri sahada iletişim çok kritik bir yapıdadır. Eski analog iletişim sistemleri yerini artık yeni nesil iletişim cihazlarına bırakmıştır.İşte tam burada MOBİL ortamlarda çalışacak hızlı ve güvenilir bir internet terminali ihtiyacı çıkmıştır.

TURASİS İletişim Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.   KA ve KU band mobil uydu internet anaten platformları ile bu açığı kapatmış, gerek sivil gerekse askeri alanda kullanılabilecek kalitede ürünler geliştirmiştir. Askeri ürünler yapmak bilgi,sabır ve yüksek maliyet ister. Bu alanda edindiğimiz tecrübeler ile KU band mobil uydu Televizyon antenleri de tasarlayarak diğer rakiplerinden çok üst seviye ürünler piyasaya sunuyoruz.

Tamamen yerli sermaye ile ve kendi profesyonel teknik kadrosu ile AR-GE sürecini başarı ile tamamlayan firmamız çok yüksek başarımlı ürünlerle pazara girmiştir.